Sopna

Wakacje z rodziną w Karwi

Bez kategorii No Comment

Karwia to przepiękna nadmorska miejscowość, coraz częściej wybierana przez turystów. Kusi swoim pięknem natury, plażą oraz parkami i rezerwatami. Rodzice wybierając miejsce na wakacje z dziećmi, chętnie decydują się na Karwię ze względu na atrakcyjne miejsca noclegowe (noclegi Karwia – zestawienie) dla spragnionych odpoczynku rodzin.

Zadowolone dzieci to szczęśliwi rodzice. Jak jednak zadowolić nasze pociechy? Przede wszystkim ważnym elementem dziecięcych wakacji jest plaża. Każde dziecko marzy o tym, aby budować zamki, babki oraz inne ciekawe konstrukcje z piasku. Wszystko to rozwija wyobraźnię dziecka i pozwala mu zabić nudę. Karwia oferuje turystom również wiele ścieżek rowerowych czy pieszych. Możliwe jest wypożyczenie rowerów i wybranie się na przejażdżkę połączoną z piknikiem. To świetna zabawa dla najmłodszych oraz większych dzieci, połączona z aktywnym wypoczynkiem rodziców.

Podczas wakacji warto dzieciom zorganizować naukę przez zabawę i tu świetnym rozwiązaniem jest wycieczka do Władysławowa, które oferuje takie możliwości. Ocean Park to prawdziwa lekcja przyrody, ponieważ pociechy mogą tam poznać wiele morskich zwierząt i ich codzienne życie. Warto taką wycieczkę odbyć z przewodnikiem, który w ciekawy sposób opowie fakty z życia zwierząt morskich. W centrum Władysławowa znajduje się również wesołe miasteczko, a wizyta w nim na pewno ucieszy dzieci. Kolejną lekcję przyrody możemy zagwarantować dzieciom w Domu Rybaka, gdzie znajduje się Muzeum Motyli, a w nim ponad 3000 egzemplarzy tych barwnych stworzeń. Tuż obok znajduje się wystawa Magiczny Zawrót Głowy, która doskonale pobudza wyobraźnię dzieci oraz dorosłych. Jest tam wiele ciekawych zagadek, które z pewnością nasze pociechy zechcą rozwiązać.

Aktywność dzieci jest równie ważna, dlatego warto zabrać je do Parku Linowego (park – info) w okolicach Dębek. Park zajmuje 1,5 hektara lasu i jest świetnym miejscem na podniesienie adrenaliny, nie tylko naszym pociechom. Znajdziemy tutaj bowiem trasy dla dorosłych i dzieci. Wycieczka do parku linowego to gwarancja dobrej zabawy dla całej rodziny.

Karwia cieszy się dużą popularnością wśród urlopowiczów. Okolica zachęca do zatrzymania się tu na wakacje, a rodziny z dziećmi polecają to miejsce na odpoczynek. Zadowolone są szczególnie osoby ceniące ciszę, spokój oraz obcowanie z naturą. Jeśli zaś liczymy na głośniejsze atrakcje, to dostarczają ich pobliskie miasta.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>